maanantai , 26 lokakuu 2020

Helsinki Night Trail – 16.10.2020

Miehet 13 km
1 Eetu Nordman Garmin 51.59
2 Henrik Stubb 58.14
3 Jukka Nurminen 58.48
4 Juha Karstunen 1.00.14
5 Oskar Brenner 1.01.16
6 Rale Tiiainen Team Tiiainen 1.01.56
7 Ilari Ilmakunnas 1.02.09
8 Timo Nikula Runner’s Club 1.02.44
9 Pedro Cardoso LIBRe 1.03.43
10 Kalle Kallio Kulmakadun kuntoilijat 1.03.46
11 Michael Neumeier FC Miltach 1.03.54
12 Janne Lehtovaara Team Electrofit 1.03.58
13 Teemu Kallio 1.04.02
14 Joel Klemetti 1.04.42
15 Mathieu Negrerie Etron 1.05.42
16 Olli Sjöström 1.05.52
17 Jouni Pasanen Hölkkämäyrät 1.06.01
18 Niklas Koski 1.06.35
19 J-P Salminen 1.08.10
20 Ari Warpenius Lusin Lukko 1.08.50
21 Lasse Salminen Pakilan Puuskuttajat 1.09.23
22 Panu Oikkonen IK Tunnelpojkanrna 1.09.55
23 Henri Lankinen 1.09.57
24 Nikolay Rudakov 1.10.35
25 Tapio Behrndt 1.10.46
26 Aki Hartikainen 1.10.50
27 Ilka Helo Vegaanijuoksijat 1.10.59
28 Keijo Autio 1.11.02
29 Leo Jokinen 1.11.17
30 Antti Tammivuori 1.11.41
31 Kp Alare 1.11.52
32 Henri Vaitomaa 1.12.01
33 Jesse Mehtonen Jessie’s Da Jeng 1.12.04
34 Harri Mäntynen KOP Pankki-Veikot 1.13.27
35 Tero Kallio Vantaa 1.13.30
36 Janne Warpenius Lusin Lukko 1.13.34
37 Riku Valtasola Futurice 1.13.41
38 Miika Hätinen 1.14.41
39 Mats Hästö Keke Running Team 1.14.53
40 Marko Martikainen Kenttäurheilijat-58 1.15.09
41 Jan Pakarinen 1.15.14
42 Olli Lehtisalo Norlandia Päiväkodit 1.16.01
43 Marcus Caselius 1.16.17
44 Markus Mähönen NUTSHeads 1.16.28
45 Tom Pakkanen 1.17.52
46 Sami Kuusemaa 1.19.03
47 Graham Devlin Bionova 1.19.22
48 Nico Rotstein 1.19.24
49 Aki Reinilä 1.19.26
50 Veli-Matti Partanen 1.20.33
51 Markku Nieminen 1.21.02
52 Lauri Palva KU-58 1.21.15
53 Lassi Pekkarinen 1.21.23
54 Philippe Arnez Soutuseura SMARK 1.21.42
55 Jarno Kivistö 1.22.08
56 Aleksi Mallea Hölkkämäyrät 1.22.23
57 Petri Tuominen Runner’s High Maraklubi 1.22.48
58 Matti Heikinheimo 1.24.01
59 Niklas Tabell Sikakorven Sisu 1.24.24
60 Shaun Masson Bionova 1.24.32
61 Markku Hyvönen Lynx 1.25.08
62 Janne Ruonio 1.25.20
63 Mikko Eronen IK Tunnelpojkarna 1.25.21
64 Oliver Breiling Vantaa 1.25.50
65 Harri Lammi 1.26.33
66 Hermanni Koppala Kannelmäen Vauhti 1.26.35
67 Sampsa Lehtorinta 1.27.21
68 Erno Davidsson 1.27.35
69 Jose Perez 1.27.47
70 Victor Von Hertzen 1.27.52
71 Jesse Rantala 1.27.54
72 Niko Lindell 1.27.57
73 Matti Harjuoja Team HurjaKoppelo 1.28.19
74 Zsolt Leitner 1.28.34
75 Henri Ryhänen Eltsu SloMo 1.30.42
76 Janne Suominen 1.31.07
77 Elias Jungman Lällyn pypyttelijät 1.31.36
78 Mikko ”Paarmanhakkaaja” Närvänen Lällyn pypyttäjät 1.31.41
79 Ville Jungman Lällyn pypyttelijät 1.31.43
80 Miika Heinonen Verkkokauppa.com Oyj 1.31.52
81 Elias Hyvönen 1.32.15
82 Aleksi Reenpää Trail of Broken Hearts 1.32.24
83 Antti Talja Bionova 1.34.20
84 Steven Zijlstra Bionova 1.34.24
85 Philippe Hakulin 1.34.51
86 Jussi Segler 1.35.08
87 Anttoni Mäkinen 1.35.29
88 Niko Koponen 1.35.43
89 Simo Salo 1.36.21
90 Harri Laine 1.37.02
91 Tommy Granlund Espoon lasinilkat 1.37.03
92 Scott Pritchard 1.39.37
93 Jari Warpenius 1.40.40
94 Matti Pärssinen 1.42.41
95 Miikka Selin 1.43.40
96 Jesper Bonde-Jensen MeMe 1.50.07
97 Arttu Juselius 1.50.44
98 Juan Carlos Borrás TriathlonSuomi 1.58.15
99 Mikko Hassinen Haikarat ry 1.59.32
100 Janne Kannusmäki 2.09.07
101 Jon Welti Cucuteam 2.18.10

Naiset 13 km
1 Anne Rasku Smark 1.22.44
2 Anne Ylinen 1.28.27
3 Tarja Bonde-Jensen Yle Run 1.37.14
4 Anu Rintakumpu 1.37.22
5 Sirpa Saukko Tawastia Trail Club 2.00.31
6 Mira Piispanen 2.00.43

Tarkista myös

Yleisurheilijoille mitaleja Universiadeista – antidoping tuo tulosta

Vuosien 2013, 2017 ja 2019 Universiadien tulosluettelot on uusittu antidoping-työn ansiosta. Kolme suomalaista yleisurheilijaa palkitaan …

Vastaa

X